Noteikumi

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs (sīkāku informāciju par Pārdevēju skatīt sadaļā kontakti), un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pircējs, veicot preces pasūtījumu, apliecina, ka ir iepazinies ar interneta veikala www.moonlight. lv noteikumiem.

www.moonlight.lv ik pa laikam var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu!

Jūsu pasūtījums

Minimālā pasūtījuma summa 9.99 EUR (bez piegādes izdevumiem)
Preces pasūtījumu Jūs varat veikt  interneta veikalā.
Tiklīdz būsiet veicis pasūtījumu, izpildiet maksājuma uzdevumu, norādot pasūtījuma numuru. Pēc maksājuma saņemšanas kontā, veiksim tālāku pasūtījuma noformēšanu trīs darbadienu laikā. Pasūtījumi, kuri veikti piektdienā, brīvdienās un svētku dienās, tiks izpildīti nākamajā darbadienā.

Gadījumā, ja Jums ir radušies sarežģījumi ar apmaksu vai esat pārdomājuši iegādāties preci, ļoti lūdzam informēt mūs par to  e-pastā - info@moonlight.lv


Apmaksas iespējas

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu ir standarta apmaksas variants.

Lūdzam, veicot naudas pārskaitījumu, norādīt pasūtījuma numuru!

Pasūtījums tiek izsūtīts tikai pēc samaksas saņemšanas kontā.

Sūtījuma saņemšana

Latvijas pasta nodaļās

Izmantojot Latvijas Pasta palīdzību, Jūs varat izņemt savu sūtījumu  norādītajā pasta nodaļā Jums ērtākajā darba dienā 10 dienu laikā.

Circle K degvielas uzpildes stacijās

Saņemot sms uz mobilā telefona numuru par sūtījuma piegādi, dodieties uz pirkumā norādīto Circle K degvielas uzpildes staciju (DUS) Latvijas teritorijā jebkurā nedēļas dienā un jebkurā diennakts laikā! 

Pasūtīto preci var izņemt 10 dienu laikā. Ja Jūs neieradīsieties pēc sūtījuma 5 dienu laikā, Jums tiks nosūtīts atkārtots aicinājums (sms/e-pasts/papīra veidā). Pēc tam sūtījumu varēsiet izņemt pasta nodaļā 20 dienu laikā. 

Maksa par sūtījuma glabāšanu tiek iekasēta par katru nokavēto diennakti, neskaitot brīvdienas un svētku dienas.

Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot ar Distances līguma starpniecību iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

PTAL 12. panta 4. daļa nosaka, ka „Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam."

PTAL 12.panta 6. daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā."

Ja vēlēsieties izmantot savas tiesības atteikties no preces, tad, lūdzu, ņemiet vērā sekojošo:
1. apejieties saudzīgi ar preces iepakojumu, saglabājiet to nebojātu,
2. uzmanīgi aplūkojiet preci, pārbaudiet, bet nelietojiet to.

Atsakoties no preces, naudas līdzekļi par notikušu piegādi netiek atmaksāti.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam,  sazināties ar mums e-pastā - info@moonlight.lv

Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atdota.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

0
Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .